0

Ir tukšs

Kategorijas Kontaktinformācija Garantija Konfidencialitāte Atgriešana Piegāde

Piegade

Mūsu interneta veikalā ir vienkārši un ļoti ērti veikt pirkumus - - veiciet pasūtījumu, izvēlieties sev ērtāko piegādes un apmaksas veidu, un mēs pasūtījumu piegādāsim pēc iespējas ātrāk.


Piedāvājam iepazīties ar preču piegādes veidiem un cenām katram no tiem.

Kad veicat pasūtījumu, mēs jūs pa tālruni informēsim par turpmāku jūsu pasūtījuma virzīšanu. Informāciju no mums jūs saņemsiet arī pa e-pastu un SMS. Preču piegādes laiks tiek saskaņots pasūtījuma veikšanas procesā. Ja tiek pasūtītas vairākas preces, tās var piegādāt visas kopā vai pa daļām.


Mēs piegādājam pasūtījumus uz jebkuru vietu Latvijā, Lietuvā, Igaunijā

Piegāde no populārākā un uzticamākā uzņēmuma - OMNIVA


Preču piegāde uz ēku, ārdurvīm


Piegāde Rīgā: BEZMAKSAS par lielgabarīta kravām un precēm, kas sver mazāk par 25 kg.

Piegāde šādās teritorijās: Vecmīlgrāvī, Vecāķos, Jaunciemā, Berģos, Dārziņos, Daugavgrīvā, Bolderājā, Mārupē, Mangaļsalā -BEZMAKSAS

Preču piegāde uz saņemšanas punktu


Piegāde Omniv pārtikas veikalos (viedtālruņi, klēpjdatori, planšetdatori), kuru vērtība pārsniedz 300 eur - BEZMAKSAS

Piegāde Omniv pārtikas veikalos - BEZMAKSAS

Iepakojuma izmēriOmniva maksimālais kravas svars ir 25 kg. Sūtījuma cena tiek aprēķināta atkarībā no tā lieluma. Pieejami trīs izmēri.


S: 8 cm x 38 cm x 64 cm (minimālie izmēri: 2 cm x 9 cm x 14 cm)

M: 19 cm x 38 cm x 64 cm

L: 41 cm x 38 cm 64 cm


Ja nepieciešams, iesakām pasūtīt iekraušanas un izkraušanas pakalpojumu, kas saistīts ar preču pārvietošanu uz nepieciešamo vietu:

Pasūtītās iekraušanas un izkraušanas operācijas (sākot no 20 eiro, pārrunā atsevišķi ar veikala vadītāja apstiprinājumu par pasūtījumu)

Tas ir garantēts, ka smaga iesaiņojuma izkraušana un / vai pārvietošana no transportlīdzekļa uz piegādes adresi uz saņēmēja norādīto vietu, ja to var izdarīt, neizpakojot un nesabojājot iesaiņojuma saturu (piemēram, istabas durvju aile ir pārāk šaura, lai ienestu ledusskapi).

Pakalpojumu veic divi kurjeru pakalpojumu iekrāvēji (šis pakalpojums ne vienmēr ir iespējams, atkarīgs no preču piegādātāja un tā, kuru kurjerpasta pakalpojumu sniedz)

SVARĪGI: Šādas pakas tiek piegādātas tikai ar kravas transportu un tiek izkrautas adresāta norādītajā adresē. Saņēmējam ir jāgarantē nosacījumi, lai kravas automašīna varētu nobraukt vēlamajā izkraušanas vietā, pretējā gadījumā preces netiks piegādātas.